Najlepsze gry MMORPG – ranking tytułów, które musisz poznać!

Najlepsze gry MMORPG – ranking tytułów, które musisz poznać!

30 czerwca, 2021 Wyłączono przez P K E

Miliony graczy na całym świecie uwielbia gry typu MMORPG. Fabularne tytuły, w których uczestnicy grają ze sobą w tym samym momencie za pośrednictwem internetu cieszą się niezwykłym powodzeniem. Sprawdź, w które gry MMORPG warto zagrać!

Na czym polegają gry MMORPG?

Swoją nazwę gry MMORPG zawdzięczają rozwinięciu skrótu massively multiplayer online role-playing game. Oznacza on rodzaj gry, w których ogromna ilość graczy może grać jednocześnie w tym samym momencie za pomocą sieci. W tym celu wciela się w określoną postać, a następnie decyduje o jej działaniach, a tym samym fabule. Wypełnia zadania, rozwija swojego bohatera i umiejętności. Ogromna popularność tego typu gier sprawia, że dostępnych jest całe mnóstwo świetnych tytułów. Oto MMORPG ranking najważniejszych z nich.

World of Warcraft

Gry MMORPG – ranking tytułów

Według rankingu użytkowników najbardziej popularne i lubiane gry to między innymi:

  • World of Warcraft – ciesząca się niesłabnącym entuzjazmem ze strony odbiorców gra zadebiutowała w roku 2004, oferuje ciekawe uniwersum, przemyślaną formę rozgrywek, rozszerzenia i nie tylko.
  • Guild Wars 2 – w MMORPG rankingu znajduje się niemal od tego samego czasu co Word of Warcraft, dlatego niełatwo było się jej przebić. Producent stale wydaje jednak rozszerzenia,a sama gra ma wierne grono miłośników.
  • Final Fantasy XIV – po zmianach wprowadzonych na podstawie opinii użytkowników, ostatnia odsłona gry uważana jest za niezwykle udaną.

Więcej tytułów i kompletny MMORPG ranking znaleźć można pod tym adresem: https://ekspert.ceneo.pl/mmorpg-ranking