Premiera iMac’a z 24-calowym ekranem, czyli zmiana nie do poznania!

Premiera iMac’a z 24-calowym ekranem, czyli zmiana nie do poznania!

28 czerwca, 2021 Wyłączono przez A S T A

Nowe dzieło marki Apple zostało gruntownie przeprojektowane, czyli odchudzona obudowa, niska masa własna i naprawdę wyjątkowy wygląd. Co jeszcze cechuje nowy, 24-calowy model, a także ile dokładnie kosztuje w wersji zarówno podstawowej, jak i najbardziej rozbudowanej?

Specyfikacja techniczna iMac’a M1 2021

Jedną z najważniejszych cech, która wpłynie na użytkowanie urządzenia, jest nowy procesor, którego wydajność wzrosła aż o 85 proc. w porównaniu z poprzednim modelem. Jednocześnie urządzenie cechuje się naprawdę efektywnym systemem chłodzenia, co eliminuje problem z przegrzewaniem się. Jeśli chodzi o pamięć jest to albo 8, albo 16 GB, przy czym co ważne, nie będzie możliwości jej samodzielnego rozbudowywania. Warto wziąć to pod uwagę, jeszcze przed zakupem.

pexels jacqueline kelly 322338

Ceny komputera iMac M1 2021

Przedsprzedaż komputera w praktyce już się rozpoczęła. Tańszy model z 8 GB pamięci ma kosztować 6799 zł. Wersja z dodatkowymi portami USB-C, a także z klawiaturą Touch ID to koszt rzędu 7899 zł. Natomiast w przypadku zdecydowania się na najdroższą konfigurację jest to inwestycja na poziomie 8899 zł. W praktyce są to ceny dokładnie takie, których oczekiwano w przypadku nowych komputerów tej marki.

Model iMac M1 2021 to rozwiązanie dla prawdziwych koneserów, liczących nie tylko na wyjątkową wydajność urządzenia, ale także jego znakomity wygląd, który deklasuje większość rywali będących już na rynku.

https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/imac-24-specyfikacja