Narożniki – nowoczesne a może retro?

Narożniki – nowoczesne a może retro?

25 września, 2018 Wyłączono przez JP

Coraz częściej pojawiają się w naszych salonach. Uwielbiamy je za elegancki, kształt, dużą pojemność a przede wszystkim – uniwersalność. Piękny mebel potrafi wypełnić domową przestrzeń i dodać jej przytulności

Zamiast kanapy i sofy

Dobrze dopasowane siedzisko jest gwarancją oszczędności domowej przestrzeni. Do najpopularniejszych należą te na planie litery L. Mieszkania o mniejszym metrażu wyposaża się również w narożniki ustawione w podkowę. Pierwsza opcja jest popularna w szczególności wśród modeli mieszczących większą grupę osób. Idealny dla sześciu lub ośmiu osób, pozwala na optymalny komfort gości, niezależnie od ich wzrostu. Jeśli pod Twoim dachem często goszczą znajomi i zostają na nieco dłużej, sprawdź czy siedzisko ma funkcję spania. W ten sposób błyskawicznie oddzielisz oparcie od siedziska i znajdziesz dodatkową przestrzeń do snu.Narożniki w intensywnych barwach - coś specjalnie dla Ciebie!

Narożniki – najpopularniejsze modele

Decydując się na jeden z nich nie zapomnij o wyróżniającym designie. Narożniki kuszące bogactwem kolorów lub  patchworkowym wzorem nawiązującym do tradycyjnych leżanek z pewnością podkreślą charakter dużego wnętrza, którego nie chcesz zagracić, choć pragniesz umieścić w nim znaczący element dekoracyjny. Ci, którzy nie mogą cieszyć się dużym metrażem, powinni dopasować mebel dokładnie do kształtu i rozstawu ścian. Dzięki takiemu zabiegowi przestrzeń nie zmniejszy się optycznie i wciąż będzie odznaczała się świetnym wyglądem. Wraz z eleganckimi poduszkami ozdobnymi i pięknym, tkanym pledem, zachwyci Twoich gości.