Rolety rzymskie – podkreśl swoje wnętrze

Rolety rzymskie – podkreśl swoje wnętrze

25 września, 2018 Wyłączono przez JP

Żaluzje są idealne w biurze. Rolety dzień i noc – w bardzo nasłonecznionych pokojach. Jeśli marzysz o uzupełnieniu wyglądu pomieszczenia o element wyposażenia, który delikatnie przesączy naturalne światło słoneczne, rolety rzymskie okażą się wspaniałym uzupełnieniem wystroju.

Zamiast żaluzji i firan

Uszyte zwykle z usztywnionego, choć dobrze przepuszczającego słońce materiału, jest doskonałym sposobem na ozdobienie domowej przestrzeni. Rolety rzymskie świetnie wzbogacają wnętrze i mogą śmiało zastąpić klasyczny zestaw firan i zasłon. Tego typu element wnętrzarski błyskawicznie zmieni charakter przestrzeni. Materiał pokryty kwiatowym patternem nada romantyczności. Jednokolorowy, o intensywnej barwie sprawi, że podkreślisz jego nowoczesny, praktyczny charakter. Innowacyjne zasłony tego typu kochają zwolennicy skandynawskiej surowości. Mają prosty design, a ich wykończenie – nierzadko w formie falbany lub jej pozbawione, nie przytłacza i stanowi jedynie eleganckie uzupełnienie.      Wyjątkowe rolety rzymskie

Rolety rzymskie, które blokują intensywne światło

Na rynku spotkamy rolety rzymskie wykonane z wielu materiałów. Wciąż najpopularniejsze są bawełniane, choć przeznaczone do sypialni najczęściej powstają z włókien typu blackout. Dzięki specjalnemu splotowi ostre promienie słoneczne nie będą przeszkodą podczas wieczornego odpoczynku. Jeśli marzysz o akcesorium, przez które swobodnie przepłyną promienie słoneczne, a Twoja wnętrze wypełni się miękką poświatą, wybierz piękny, materiałowy dodatek. Zarówno ten bogato zdobiony jak i klasyczny, bezpowrotnie odmieni przestrzeń w której przebywasz. Wybierz już dziś i ciesz się pięknem!