Niszczarka Automax 550c  – Idealna do dużego biura

Niszczarka Automax 550c – Idealna do dużego biura

8 kwietnia, 2021 Wyłączono przez PiGl

Jednym z niezbędnych akcesoriów każdego większego biura na pewno jest dobrej jakości urządzenie niszczące zbędne dokumenty. Bez niego niestety proces niszczenia dużej ilości kartek byłby żmudny i czasochłonny. Godną polecenia jest niszczarka Automax 550c, która jest bardzo wydajna i umożliwi zaoszczędzenie cennego czasu pracowników.

Co warto wiedzieć o tym niezwykle przydatnym urządzeniu?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej niszczarka automax 550c jest przystosowana do większych biur. Za jej pomocą jesteśmy w stanie zniszczyć nawet do 550 kartek A4. Kosz zamontowany w urządzeniu jest o pojemności 83 litrów. Urządzenie poradzi sobie, również z kartami kredytowymi, płytami CD/DVD oraz innymi tworzywami sztucznymi. Za jednym razem niszczarka zniszczy do 14 kartek.

niszczarka automax 550c - użtykowanie

Zalety niszczarki Automax 550c

Oferowana niszczarka Autmax 55c ma sporo zalet m.in. jest bardzo prosta w obsłudze. Aby zniszczyć dany dokument wystarczy umieścić go na podajniku i wcisnąć odpowiedni przycisk i to wszystko. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej jest bardzo wydajna. Urządzenie jest bezpieczne, aby dostać się do szuflady należy wpisać pin. Na zamontowane noże tnące Fellowes udziela gwarancji aż na 20 lat. Niszczarka jest energooszczędna, po kilku minutach bezczynności wyłącza się automatycznie. Posiada bardzo dobry i cichy silnik, który może pracować przez wiele godziny.