Polskie zabawki – idealne na prezent

Polskie zabawki – idealne na prezent

8 kwietnia, 2021 Wyłączono przez D W G

Wybierając się na urodziny malucha często zastanawiamy się co kupić dziecku na prezent? Nie zawsze wiemy jakie zabawki już posiada i jakie lubi najbardziej. Prezenty bywają nietrafione i później leżą latami w kącie.

Spis treści

Jakie zabawki wybrać?

Warto więc zrobić rozeznanie w internecie. Ja z czystym sumieniem mogę polecić niedawne odkrycie, czyli polskie zabawki Kabum. Uważam, że warto wspierać lokalne firmy, zwłaszcza w tych trudnych dla nas czasach. Kabum w swojej ofercie posiada ogromny wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku i co ciekawe, zabawki są certyfikowane i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Warto zwracać uwagę na to z czego zabawki są wykonane zanim podamy je dziecku.

polskie zabawki dla dzieci

A może, polskie drewniane zabawki?

W ostatnich czasach dużą uwagę zwraca się na ekologię. Chcemy, aby nasze środowisko było jak najbardziej bezpieczne zwłaszcza dla najmłodszych. Wybierając prezent warto zwrócić uwagę na to skąd pochodzą i z czego są zrobione zabawki. Jako Polka staram się zwracać szczególną uwagę na to, czy kupuję polskie zabawki czy zagraniczne. Czytajmy etykiety i opakowania przed ich zakupem. Warto wybierać drewniane zabawki, które są bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Zabawki te zostały pomalowane ekologiczną farbą bezpieczną w użytkowaniu, nie ma obawy przed podaniem ich dziecku. Drewniane zabawki mogą przybierać różną formę, mogą to być układanki, klocki, a nawet drewniane puzzle czy magnesy. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

Subiektywny wybór

Rodzice, opiekunowie, znajomi często czują się przytłoczeni tak dużym wyborem zabawek. Wybór zajmuje dużo czasu i energii. Przyjrzyjmy się subiektywnemu wyborowi zabawek Kabum. To na co zwróciłam szczególną uwagę to – bakłażan gniotek! Które dziecko nie chciałoby mieć takiej zabawki? Dla dzieci, które lubią układać kształty dobrym wyborem mogą okazać się drewniane klocki sensoryczne z kolorowymi okienkami lub klocki labirynt. Jeżeli nie chcesz kupować w ciemno to dobrym rozwiązaniem będzie kupno bonu prezentowego i przekazanie go opiekunowi dziecka, który sam będzie mógł wybrać to co uważa za najlepsze dla swojej pociechy. Wybieraj sprawdzone polskie zabawki.