Nowe mieszkania Skawina – dla małej i dużej rodziny

Nowe mieszkania Skawina – dla małej i dużej rodziny

14 marca, 2019 Wyłączono przez RG

Jesteś na etapie poszukiwania nowego mieszkania? Podoba Ci się Kraków, ale mimo wszystko wolałbyś zamieszkać na obrzeżach? Nowe mieszkania Skawina to idealne miejsce dla życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nowe mieszkania Skawina – życie blisko natury

Osiedle Jagielnia to doskonałe miejsce, dla wszystkich tych, którzy lubią żyć blisko natury, lecz chcą również korzystać z udogodnień jakie oferuje duże miasto. Lokalizacja w jakiej znajduje się osiedle i nowe mieszkania Skawina pozwoli zadowolić nawet osoby wymagające. Na terenie osiedla znajdują się mieszkania, które wykończone są w nowoczesnym stylu. Są one bardzo przestronne, dzięki czemu będą idealne zarówno dla małych rodzin, jak i tych liczących wielu członków.

nowe mieszkania Skawina - salon

Osiedle Jagielnia – wkrótce możesz się wprowadzać

Budowa Osiedla Jagielnia jest w trakcie. Nowe mieszkania Skawina będą oddawane do użytku w pierwszym kwartale 2019 roku. Warto dodać, że lokalizacja osiedla jest bardzo korzystna. Bez problemów w krótkim czasie dostaniesz się do centrum Skawiny oraz Krakowa. Podróż do Krakowa, dzięki szybkim kolejom trwa 15 minut oraz pozwala ominąć korki o każdej porze dnia. Okolica, w której znajduje się Jagielnia to w dużej mierze tereny zielone, dlatego będziesz mógł wybrać się na spacer z ładnymi widokami lub aktywnie spędzać wolny czas na zewnątrz. Osiedle Jagielnia to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.