Nowoczesny smartfon Samsung S20  czy warto w niego zainwestować?

Nowoczesny smartfon Samsung S20 czy warto w niego zainwestować?

27 sierpnia, 2021 Wyłącz przez P K E

Bez wątpienia Samsung jest jednym z niekwestionowanych liderów w branży telekomunikacyjnej. Jednym z flagowych nowych urządzeń producenta jest Samsung S20, który od moemntu pojawienia się na rynku wzbudzał duże zainteresowanie ze strony użytkowników. Jakie funkcje i właściwości oferuje? Sprawdźmy to!

Najważniejsze cechy w Samsung S20

Nowa propozycja producenta, Samsung S20, zachwyca zarówno w aspekcie wizualnym, prezentując nowoczesny i elegancki design, jak również w zakresie swoich możliwości. Na uwagę zasługuje jeszcze lepsza jakość zdjęć, a także opcja nagrywania filmików w niedostępnej jak dotąd rozdzielczości 8K. Co więcej, dzięki funkcji Single Take wystarczy jedno przyciśnięcie migawki, aby urządzenie wychwyciło kilka różnych ujęć z paru perspektyw. Samsung S20 wyposażony jest również w 6,2 calowy ekran WQHD+ o odświeżaniu aż 120 Hz, dzięki czemu obserwować można wyjątkowo płynne przejścia na wyświetlaczu.

samsung s20

Co jeszcze wyróżnia nowego Samsunga?

Wyżej wspomniane elementy to nie jedyne wyróżniki, które cechują nowy Samsung S20. Wewnątrz urządzenia znajduje się bowiem ośmiordzeniowy, doskonałej jakości procesor Exynos 990 wraz z nowymi kościami pamięci, dzięki czemu działa szybko i płynnie. Znacznym ułatwieniem w codziennym użytkowaniu jest również bateria o pojemności aż 4000 mAh, która pozwala na swobodne korzystanie ze sprzętu bez obaw o szybkie rozładowanie, a na dodatek jest wspierana przez superszybkie ładowanie 25 W. O maksymalne bezpieczeństwo danych dba z kolei czytnik linii papilarnych wykorzystujący ultradźwięki,a także profesjonalna platforma Samsung Knox.