Klasyka w zupełnie nowej odsłonie – poznaj konsolę Nintendo Switch!

Klasyka w zupełnie nowej odsłonie – poznaj konsolę Nintendo Switch!

30 sierpnia, 2021 Wyłączono przez P K E

Wczesne lata wielu z nas kojarzą się między innymi z gameboy’ami i innymi przenośnymi konsolami do gier, które na zawsze wpisały się w obraz lat ’90. Nowa propozycja w postaci Nintendo Switch to wyjątkowo udana uwspółcześniona wersja dawnej rozrywki. Co proponuje słynny japoński producent? Sprawdź!

Nowa wersja kultowej konsoli

Od momentu pojawienia się gier na konsolę i PC, grono wiernych entuzjastów tego typu rozrywki stale się powiększa. Wiele lat temu podstawową formą zabawy były małe przenośne konsole dostępne w zaledwie kilku wariantach. Obecnie rynek oferuje cały wachlarz możliwości. Jedną z najciekawszych obecnie propozycji jest Nintendo Switch. Kolejny produkt niezwykle cenionego japońskiego producenta hitów takich jak kultowe „Mario”. Warto nadmienić, że gry tego przedsiębiorstwa dostępne są jedynie na sprzętach tej firmy, stąd też ich wyjątkowy status.

nintendo switch

Nintendo Switch – co warto wiedzieć?

Urządzenie Nintendo Switch zachwyca pod wieloma względami. Jest niezwykle funkcjonalne, gdyż ze względu na możliwość dopasowania stacji dokującej może być nie tylko przenośną konsolą, ale także działać podłączona do telewizora. Zestaw składa się z absolutnie unikalnej pod względem designu konsoli Nintendo Switch z ekranem o przekątnej 6,2”, dwóch kontrolerów z czujnikiem podczerwieni, wibracjami, akcelerometrem i żyroskopem, a także wcześniej wspomnianej stacji dokującej. Z tyłu konsoli znajduje się zaś nóżka, która pozwala na postawienie jej na stoliku lub biurku. Ogromna popularność i uznanie, jakim cieszy się wśród graczy podkreśla wyjątkową wartość i funkcjonalność tego urządzenia