O czym jest książka „Kobiety z obrazów”?

O czym jest książka „Kobiety z obrazów”?

18 lutego, 2021 Wyłączono przez MWsz

Jeśli interesujesz się sztuką z pewnością przypadnie ci do gustu książką pt. „Kobiety z obrazów„. Dowiesz się o niej więcej z naszego artykułu.

O czym mówi książką pt. „Kobiety z obrazów”?

Dobra książka na długie zimowe wieczory to podstawa odpowiedniego wypoczynku. Zrelaksuj się przy książce „Kobiety z obrazów” autorstwa Małgorzaty Czyńskiej. To opowieść o prawdziwych losach znanych bohaterek obrazów czy malarek. Dzięki tej książce możemy poznać je lepiej, już nie przez pryzmat wielkich dzieł a zwykłego życia. Autorka nadaje tym bohaterkom dużą dozę realizmu, co sprawia że stają się one bardziej ludzkie i przystępne każdemu z nas. To świetna książka nie tylko dla znawców sztuki malarskiej, ale też zwykłych odbiorców, którzy często nie zastanawiają się nad genezą poswatania danego dzieła. A jest to szalenie ciekawy proces, spowity wieloma trudnościami i przygodami.

5fbe734c8f709

Gdzie zakupić tę książkę?

Jeśli zaintrygował Cię ten krótki opis koniecznie sprawdź książkę „Kobiety z obrazów„. Zakupisz ją w wielu księgarniach internetowych, również w wersji elektronicznej na czytniki. To świetna metoda czytelnictwa, która jest bardzo ekologiczna a dodatkowo sprawia, że możemy mieć wszystkie swoje ulubione książki w jednym miejscu. Czytaj w podróży czy wygodnie w swoim łóżku. Dodatkowo większość książek z całego świata masz w zasięgu kilku kliknięć. To ogromne ułatwienie, a dodatkowo podwyższenie komfortu. Nie zwlekaj i zamów tą wspaniałą książkę już dziś!