O czym jest reportaż „Wymazana granica” ?

O czym jest reportaż „Wymazana granica” ?

15 stycznia, 2021 Wyłączono przez MWsz

Poszukujesz dobrej książki na wieczór? Koniecznie przeczytaj reportaż pt. „Wymazana granica„. W naszym artykule dowiesz się o niej więcej.

O czym jest reportaż „Wymazana granica”?

Dzieje naszego kraju są bardzo burzliwe, zwłaszcza po wojnie. Tomasz Grzywaczewski w swoim reportażu postanowił opisać swoją niezwykłą podróż po terenach granicznych. Kiedyś należących do Polski lub naszych sąsiadów. Zmiany geopolityczne dotknęły w tamtym czasie szczególnie mieszkańców przygranicznych miejscowości. Książka „Wymazana granica” to rozmowy z osobami, które przeżyły te zmiany. To interesująca historia ich przeżyć związanych utratą dotychczasowego świata. Mało kto zastanawiał się jak taka sytuacja wpływa na losy mieszkańców. Zadania tego podjął się autor i jest to niezwykle przejmująca opowieść, która wciąga na wiele godzin. Duża doza autentyczności i szczerych rozmów. Warto zgłębiać historię naszego kraju po II wojnie światowej, zwłaszcza że program nauczania w szkołach często dość brutalnie pomija wiele ważnych aspektów tego okresu.

5fbda15a91f41

Gdzie kupić książkę?

„”Wymazana granica” jest obecnie dostępna w wielu księgarnach internetowych oraz stacjonarnych. Możesz zamówić ją online w wielu wygodnych formatach. Ebooki pozwolą Ci w bardzo wygodny sposób czytać ulubione książki w dowolnym miejscu. Wystarczy czytnik lub smartfon. Dodatkowo w czasie prowadzenia samochodu czy obowiązków domowych świetnie sprawdzą się audiobooki. Możesz dzięki temu wykonywać wiele czynności nie tracąc ani sekundy wciągającej lektury. Zakup ten reportaż już dziś i dowiedz się więcej o historii z innego punktu widzenia.