O czym jest nowa książka „Lot 202” Remigiusza Mroza?

O czym jest nowa książka „Lot 202” Remigiusza Mroza?

5 czerwca, 2020 Wyłączono przez MWsz

Remigiusz Mróz to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych współczesnych, polskich pisarzy. Dowiedz się więcej o jego nowej powieści pt. „Lot 202„.

Fani mogą czuć się zaskoczeni

Nowa powieść Remigiusza Mroza przez wielu krytyków dotychczasowej twórczości pisarza została określona jako niezwykła niespodzianka przede wszystkim dla fanów. „Lot 202” to historia podkomisarz Agnieszki Oliwa, która zajmuje się sprawą tajemniczej śmierci młodego mężczyzny w Krakowie. Wygląda na to, że chłopak popełnił zaplanowane samobójstwo, jednak wracająca do sprawy po latach podkomisarz odkrywa nowe fakty o zaistniałej sytuacji. W tym czasie na lotnisku Okęcie startuje samolot, na pokładzie którego znajduje się premier kraju. W trakcie lotu okazuje się, że może on nigdy nie dolecieć do celu, a sprawa pewnego samobójstwa z Nowej Huty zaczyna łączyć się z felernym lotem do Toronto. Powieść ta nie nawiązuje do poprzednich cykli stworzonych przez autor, być może to początek czegoś zupełnie nowego.

5ec457737cc10

Gdzie kupić „Lot 202”?

Książkę tę znajdziesz w wielu księgarniach stacjonarnych oraz online. Jeśli poszukujesz wersji elektronicznej lub audio zapoznaj się z ofertą sklepu Woblink. W asortymencie księgarni online znajdują się najwybitniejsze powieści w formie ebooka. Sprawdź sam już dziś i zakup swoją nową książkę „Lot 202” w bardzo atrakcyjnych cenach.