Obowiązki zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych

Obowiązki zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych

15 kwietnia, 2021 Wyłączono przez KKn

Wraz z nowym rokiem (2021) weszły nowe obowiązki zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych. Zajmujesz się na co dzień udzielaniem zamówień publicznych? Powinieneś już teraz sprawdzić te zasady! Wcześniej nie było obowiązku ich wykonywać, sprawdź, co się zmieniło i bądź na bieżąco.

Jakie są nowe obowiązki zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych?

Obowiązki zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych, które obowiązują od nowego roku to analiza potrzeb i wymagań, ogłoszenia bagatelne, ogłoszenie o wykonaniu umowy, ogłoszenie o wykonaniu umowy, ogłoszenie o wyniku postępowania. Dodatkowo dochodzą nowe czynności Zamawiającego przed otwarciem ofert oraz udzielenie informacji po otwarciu ofert. Dodatkowo jesteś zobowiązany do zawiadomienia wykonawcy o czynnościach zamawiającego. Jest to spora pula nowych zasad, które należy sprawdzić i wdrożyć w życie.

carolyn christine D7bmnvGJA2Q unsplash scaled 1

Gdzie znaleźć rzetelne informacje o obowiązkach zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych?

Cała pula dokładnie opisanych, prostym językiem nowych zasad o obowiązkach zamawiającego Prawo Zamówień Publicznych to blog ApexNet. Tam rzetelne informacje, które z pewnością rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości. Sprawdź dokładnie opisy i nie błądź wśród nieznanych zasad. Jeśli po przeczytaniu artykułu wciąż nie będziesz wiedział do końca, na czym polegają oraz jak spełnić pewne obwiązki – bez paniki! Znajdź odpowiednie szkolenie naszych praktyków, którzy pomogą Ci się uporać z dużą ilością nowych przepisów w praktyczny sposób. Znajdź więcej informacji na ten temat na naszej witrynie lub skontaktuj się z nami osobiście. Zapraszamy serdecznie!