Obroże dla kotów – regulowane dziurki!

Obroże dla kotów – regulowane dziurki!

18 czerwca, 2019 Wyłączono przez KB

Obroże dla kotów dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Oprócz tradycyjnych brązowych i czarnych, jest możliwość wyboru zupełnie szalonych kolorów. Dopasuj obrożę do swojego stylu, tak by kot w pełni odzwierciedlał Twoje poczucie estetyki. Asortyment prezentuje czarną, brązową a nawet błękitną!

Obroże dla kotów – prosto od producentów

Obroże dla kotów prezentowane w sklepie Marla Zoo pochodzą od wielu producentów. Wśród nich jest m.in Chaba, PetArmor oraz Zolux. Tym samym widać, że oferta jest naprawdę szeroka!

A za ile?

Zakres cenowy też jest szeroki. Znajdą coś dla swojego czworonoga zarówno osoby niskobudżetowe, jak i takie, które oczekują najwyższej jakości za niebagatelną cenę.

kot przy oknie bez obroży
Sklep internetowy zoologiczny Marla Zoo oferuje nie tylko obroże dla kotów ale również produkty dla innych zwierząt. W ofercie jest, aktualnie przeceniona, karma dla psów diabetyków. Tak! Psy mogą mieć cukrzycę i, tak samo jak w przypadku ludzi, największe znaczenie ma racjonalna dieta dobrana do choroby i regularne spożywanie posiłków tak by cukier był stale na podobnym poziomie.
obroże dla kotów wykonane zostały w większości z taśmy polipropylenowej. Ten materiał jest mocny i nie zerwie się łatwo. Jednocześnie jest przyjemny w dotyku, co gwarantuje, że nie podrażni kotka.
Jest to produkt uniwersalny oraz klasyczny. Dzięki temu nie straci szybko na popularności, jak również będziesz mieć pewność, że Twój kot zada szyku na swoim podwórku.