Ochraniacz szczęki Classic: bezpieczeństwo to podstawa!

Ochraniacz szczęki Classic: bezpieczeństwo to podstawa!

11 października, 2019 Wyłączono przez JP

Zapewnij sobie doskonały komfort w czasie pracy nad tężyzną fizyczną. Pamiętaj również o konieczności stworzenia właściwych warunków ochronnych dzięki którym praca na ringu nie spowoduje wystąpienia kontuzji, które, jak wiadomo, mogą wymagać długiej rekonwalescencji.

Zadbaj o bezpieczeństwo szczęki

Sztuki walki należą do najbardziej kontaktowych. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy, którzy raz po raz leczą zadawane przez rywali ciosy. Newralgicznym punktem okazuje się wtedy szczęka, a ochraniacz szczęki Classic okazuje się być niezbędnym akcesorium. Model wykonany z silikonu o podwójnej warstwie dopasowuje się do kształtu uzębienia i pozwala na właściwą ochronę zgryzu i szkliwa. Wybierz dla siebie ochraniacz szczęki classic.

Ochraniacz szczęki Classic – dopasuj ją do swoich potrzeb

Produkt każdy z użytkowników może dopasować do kształtu swojego łuku – zarówno górnego jak i dolnego. W tym calu należy zanurzyć ochraniacz szczęki Classic w ciepłej wodzie, a następnie – założyć go do zgryzu. Jeśli dokładnie dociśniesz formę do krzywizn wewnątrz ust, otrzymasz dobry odlew, utrzymujący się bez problemu w ustach. Dodatkowe, wystające części należy odciąć przy pomocy ostrych nożyczek. Jeśli kształt jest niedokładny i wyczuwasz dyskomfort, warto powtórzyć proces. Pamiętaj, aby, ze względów bezpieczeństwa, nie zanurzać jej w zbyt ciepłej wodzie i nie wstawiać silikonowej nakładki do naczynia nastawionego na palnik. Ochraniacz szczęki Classic trzeba też dokładnie czyścić po treningu – przy pomocy pasty do zębów i szczoteczki.