Cocring Lasso – czy to może zrobić krzywdę?

Cocring Lasso – czy to może zrobić krzywdę?

11 października, 2019 Wyłączono przez KB

Cocring Lasso dzięki specjalnemu przyciskowi umożliwia łatwe zdejmowanie i zakładanie. Przycisk ten sprawia, że można prosto dopasować siłę nacisku. Sprawia to, że wygodnie można go używać.

Cocring Lasso – pierścień niewibrujący

Z czego Cocring Lasso zostało wykonane? By wytworzyć ten fascynujący produkt wykorzystano silikon medyczny. Nie zawiera on ftalanów, co sprawia, że produkt ten jest bezpieczny dla skóry. Ma on bezpośredni kontakt ze skórą, dlatego też jest w pełni przebadany dermatologicznie.

Marka Dorcel najlepsza na rynku!

Do tego Cocring Lasso świetnie sprawdzi się pod wodą. Jest to materiał wodoodporny, co sprawia, że można go używać np. pod prysznicem czy też w kąpieli. Po zakończeniu zabawy można z powodzeniem umyć go wodą z mydłem, najlepiej antybakteryjnym. Nie ma potrzeby posiadania specjalnych preparatów odkażających. Prosta konstrukcja sprawia, że nie ma w nim zakamarków, które sprawią, że rozwijają się tam bakterie.

kobieta w trakcie orgazmu - Cocring Lasso
Jeśli to lasso erekcyjne cię zainteresowało to podpowiadamy, jak używać go bezpiecznie. Odpowiadając na pytanie z tytułu, owszem, bywa niebezpieczne, jeśli użytkuje się go dłużej niż 20 minut. Należy też zachować godzinną przerwę, która powoduje, że krew na nowo zaczyna krążyć.
Jeśli ten gadżet jest dla ciebie zbyt „szalony” to zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami od Zmysłów. Wśród nich jest np. wibrator w kształcie naturalnego penisa we wzwodzie. Tradycjonaliści docenią z pewnością jego anatomiczny kształt.