Modna i kolorowa odzież medyczna – zobacz!

Modna i kolorowa odzież medyczna – zobacz!

5 marca, 2019 Wyłączono przez AD

Moda rozprzestrzenia się w szalonym tempie – dotknęła już nie tylko dziedziny ubioru codziennego, piłki nożnej czy jeździectwa, lecz także odzież medyczną. Nie ma w tym nic złego! Przekonajmy się, jak taka kolorowa zmiana może odmienić szpitalne sale.

Odzież medyczna w koty, psy i jeże?

Nie można zapomnieć o tym, że specjalną odzież medyczną noszą bardzo często także weterynarze – stąd też wysyp prześlicznych, urokliwych bluz z barwnymi printami w najróżniejsze zwierzęta. Popularność tego typu ubioru niezmiennie rośnie, co widzą producenci, stale poszerzając swoje oferty o coraz to nowe wzory. Warto zwrócić uwagę na to, że taką odzież medyczną równie chętnie ubiorą lekarze czy pielęgniarki pracujące na oddziałach pediatrycznych – nic bardziej nie ucieszy dzieci niż więcej zwierzaków! Poza tym niewątpliwym atutem kolorowych ubrań będzie wprowadzenie więcej radosnych elementów do często ponurych przestrzeni. Nie ma zupełnie nic złego w zastąpieniu zwykłych, niebieskich uniformów kolorowymi wzorami. Niech odzież medyczna zmienia się razem z lekarzami!

odzież medyczna

Gdzie kupić? Doradzamy

Jednym z wiodących producentów odzieży medycznej jest marka WonderWink. Do niedawna dostępna była tylko na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy (poza Polską), teraz na szczęście dzięki dystrybucji strony clcl.pl świetnej jakości bawełniane ubrania można kupić również w naszym kraju. 100% naturalnego składu, cała masa barwnych printów. Kwiatki, koty i geometryczne kształty to tylko początek! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie i gwarantujemy, że jest co pooglądać.