Opaski uciskowe na obrzęk limfatyczny

Opaski uciskowe na obrzęk limfatyczny

14 listopada, 2018 Wyłączono przez JP

Obrzęk limfatyczny, znany również jako chłonny, pojawia się jako wypadkowa gromadzącej się w tkankach limfy. Często zmiany tego typu towarzyszą powstawaniu żylaków i wiążą się z niedrożnością i zatorowością żył. Mówi się, że opuchnięte, ciężkie kończyny są spowodowane siedzącym trybem pracy i życia.

Skąd bierze się obrzęk limfatyczny?

W dzisiejszych czasach o schorzenie tego typu nie trudno. Ciągłe zmiany ciśnienia, brak czasu na odpoczynek i stronienie od aktywności fizycznej niezwykle często przeszkadzają buntującym się kończynom. Często problem związany jest z uwarunkowaniami genetycznymi. Mogą go jednak wywoływać również urazy i choroby nabyte. Celem zapobiegania tego rodzaju problemów powstały specjalistyczne opaski uciskowe na obrzęk limfatyczny których zadaniem jest zmniejszenie napięcia i usunięcie limfy z zaognionych rejonów ciała (zakończenie kończyn).  opaski uciskowe na obrzęk limfatyczny - zadbaj o swoje nogi!

Opaski uciskowe na obrzęk limfatyczny – rozpraw się z dyskomfortem

Zamiast plączących się bandaży i niepraktycznych, domowej roboty opasek, sprawdź co przygotowali specjaliści. Jeśli pragniesz prawdziwej opieki i fachowej pomocy, wspieraj leczenie farmakologiczne za pomocą opaski uciskowej na obrzęk limfatyczny. Świetnie wykonane, składające się z kilku niezależnych warstw bandaża, pozwalają na właściwą regulację napięcia wewnątrz naczyń. Dopasowują się do kształtu nóg, nie zsuwają się i nie tracą właściwości ściągających. Z taką pomocą opuchlizna, ból i szczypanie będą jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem. Sprawdź sam już dziś!