Ortlieb – żaden deszcz Ci nie straszny

Ortlieb – żaden deszcz Ci nie straszny

13 września, 2018 Wyłączono przez AC

Ortlieb – idealne rozwiązanie na rower

Znasz sytuację, kiedy podczas wycieczki rowerowej lub codziennej podróży do pracy na rowerze dopada Cię burza? Wszystkie Twoje ważne rzeczy i dokumenty zalane są przez wodę, a Ty nie wiesz co zrobić. Niemiecka marka Ortlieb przewidziała ten problem, wychodząc na przeciw wymaganiom rowerzystów, tworząc najwyższej jakości wodoodporne torby. Dzięki nim wszystkie Twoje rzeczy będą bezpieczne i suche!

Ortlieb to wodoodporne torby, dzięki którym wszystkie Twoje dokumenty będą suche!

Marka ta powstała w 1982 roku i właściwie od początku działalności stała się jednym z najbardziej znanych i popularnych producentów sakw i toreb, które są uwielbiane przez rowerzystów. Ortlieb jest pierwszą firmą, która przewidziała oczekiwania klientów i wyszła im na przeciw. Tak powstała firma, która stworzyła wodoodporne akcesoria rowerowe na dowolną wyprawę. Pomysł ten został uznany za niezwykle funkcjonalny i oryginalny, dzięki czemu zyskał wielu zwolenników. Duże zainteresowanie produktami marki sprawiło, że postanowiono poszerzyć ofertę o modele przeznaczone dla osób dojeżdżających rowerem jedynie do pracy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które przewożą urządzenia elektryczne – są one wtedy bezpieczne od wszelkich uszkodzeń powodowanych przez zalanie.

Wygodne i praktyczne do kupienia w Equip

Dzięki produktom marki Ortlieb przewożenie dokumentów, czy komputera rowerem staje się nie tylko przyjemne, ale również bezpieczne. Z wodoodpornymi torbami nie musisz martwić się panującą pogodą. Szeroki wybór produktów tej marki znajdziesz w sklepie Equip, serdecznie zapraszamy!