Osiedle Riverside – nowoczesne mieszkania dla młodych

Osiedle Riverside – nowoczesne mieszkania dla młodych

7 maja, 2020 Wyłączono przez A S

Poszukiwanie mieszkania to jedna z bardziej stresujących i żmudnych czynności. Polega bowiem na przeglądaniu setek albo i tysięcy ofert, z których żadna do końca nie spełnia potrzeb czy wcale niewygórowanych oczekiwań. Sprawdź nowoczesną inwestycję jaką jest osiedle Riverside i odnajdź swoje wymarzone cztery kąty.

Jakie zalety ma nowoczesne osiedle Riverside?

Osiedle Riverside ulokowane jest tuż przy samej Wiśle. Jest to nowoczesne osiedle, które zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, lecz także bardzo zieloną i spokojną okolicę. Na osiedlu znajdują się bardzo bezpieczne, oświetlone ścieżki, a także, co bardzo ważne, całodobową ochronę i monitoring całego terenu. Budynki mieszkalne znajdują się bardzo blisko Wisły, dzięki czemu z balkonów i okien możemy zobaczyć relaksujące, zielone widoki. Mieszkania znajdują się stosunkowo blisko centrum miasta, dlatego łatwo dotrzemy z nich do pracy, szkoły czy sklepów. Rynek krakowski także znajduje się w bliskiej okolicy.

osiedle riverside

Do kogo skierowana jest inwestycja Riverside?

Osiedle Riverside będzie doskonałym wyborem dla wszystkich studentów. Sprawdzi się szczególnie dla studentów uczęszczających na zajęcia do Krakowskiej Akademii Frycza-Modrzewskiego, ponieważ uczelnia znajduje się w najbliższym sąsiedztwie osiedla. Mieszkania Riverside będą świetnym wyborem także dla młodych rodzin z małymi dziećmi. To właśnie dla nich powstał bezpieczny plac zabaw, znajdujący się tuż przy samej Wiśle. Oferta jaką jest osiedle Riverside, skierowana jest przede wszystkim do młodych małżeństw, które pragną znaleźć swoje własne cztery kąty.