Shimano Diaflash BX – wędka spinningowa o doskonałych parametrach

Shimano Diaflash BX – wędka spinningowa o doskonałych parametrach

8 maja, 2020 Wyłączono przez RG

Nie ma wątpliwości co do tego, że dobra wędka znacząco może wpłynąć na skuteczność połowów. Shimano Diaflash BX to wysokiej jakości model, który został stworzony do lekkiego łowienia metodą spinningową. Sprawdź co jeszcze warto jest wiedzieć na temat tego produktu.

Shimano Diaflash BX – pokochaj wędkarstwo jeszcze bardziej

Wędka Shimano Diaflash BX została stworzona do łowienia ryb takich jak pstrąg czy okoń. Stosując ją, najlepiej sprawdzą się przynęty miękkie. Wędka ta jest także doskonała do łowienia popularną ostatnio metodą DropShot. Ten produkt od firmy Shimano został wyposażony w niezwykle czułą szczytówkę Taftec Alpha. Posiada on także bardzo mocny blank, który ma na tyle dużo mocy, że pewnie będziesz mógł zaciąć rybę.

Rozpoznaj moment brania i kontroluj zachowanie ryb

Dzięki wędce Shimano Diaflash BX, która posiada szczytówkę Taftec Alpha Tip będziesz mógł w łatwy sposób określić moment brania. Pozwoli Ci to jeszcze lepiej zapanować nad zachowaniem ryby. Szczytówki te są bowiem bardzo czułe i mocne. Model BX Spinning  jest bardzo lekki, gdyż waży jedynie 90g. Ciężar rzutu producent określa na poziomie 2 – 10g. Wędka posiada 8 przelotek oraz blank opracowany w technologii Hi-Power X, która redukuje skręcanie oraz pozytywnie wpływa na moc. Kołowrotek Shimano Ci4+ posiada niesamowicie lekki uchwyt. Warto dodać, że w komplecie z wędką otrzymuje się wysokiej jakości pokrowiec, dlatego nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na dodatkowe akcesoria.

shimano diaflash bx