Parasolka w panterkę – styl i ochrona przed deszczem

9 stycznia, 2019 Wyłączono przez KS

parasolki

Nie wiesz jak wybrać parasol, tak by wytrzymał długie lata, wyglądał dobrze oraz przede wszystkim odpowiednio chronił przed deszczem oraz wiatrem? Mamy dla Ciebie odpowiedź oraz odpowiedni parasol.

Na co zwrócić uwagę wybierając parasol?

Parasol przede wszystkim ma chronić Cię przed deszczem oraz wiatrem, więc należy pamiętać by sprawdzić z czego został wykonany i jak jest wytrzymały. Do wyboru mamy parasole składane oraz parasole z laską. Parasol laska jest bardzo wytrzymały, niestety bardzo nieporęczny. Więc gdy chcemy nosić go nawet w małej torebce, zwróćmy uwagę na to ile posiada sekcji składania. Jednym z najlepszych materiałów z których wykonywane są parasole to stal i włókno szklane. To ostatnie gwarantuje zarówno solidne i trwałe wykonanie, ale również lekkość. Oprócz funkcjonalności dobry parasol powinien być dopełnieniem Twojej stylizacji. Nam najbardziej spodobała się parasolka w panterkę.

parasolka w panterkę

Parasolka w panterkę – najlepszy wybór

Parasolka w panterkę została wykonana z włókna szklanego oraz stali. Jej rączka obszyta jest materiałem poliester Pongee. Posiada automatyczne zamykanie. Średnica 102 cm i długość 90 cm zapewni Ci odpowiednią ochronę przed deszczem oraz wiatrem. Dzięki wykonaniu z włókna szklanego waży zaledwie 375 g. Posiada również 2 lata gwarancji. Parasolka w panterkę – ochrona przed deszczem i styl w jednym.