Piłkarski Quiz pod Napięciem zmagania dotyczące futbolu

Piłkarski Quiz pod Napięciem zmagania dotyczące futbolu

23 lutego, 2021 Wyłączono przez PL

Jak dobrze wiadomo piłka nożna jest najważniejszym i najbardziej popularnym sportem w naszym kraju. Co weekend spora część kibiców zasiada przed telewizorami, aby oglądać zmagania czołowych lig europejskich. Właśnie dla takich pasjonatów powstał program Piłkarski Quiz pod Napięciem organizowany przez firmę Etoto. Internetowy format doczekał się już ponad 100 odcinków i wciąż budzi zainteresowanie widowni.

Sprawdź swoją wiedzę na tle czołowych przedstawicieli piłki nożnej w Polsce

Piłkarski Quiz pod Napięciem co tydzień opiera się na rywalizacji dwóch duetów. Najczęściej są to osoby związane z szeroko pojętym światem piłki nożnej. Wśród nich między innymi dziennikarze sportowi, trenerzy, piłkarze, a także osobistości ze świata kultury. Rywalizacja odbywa się w 4 kategoriach po 5 pytań. Zwycięża drużyna, która uzyska więcej punktów w finalnym rezultacie. I choć zasady wydają się wyjątkowo proste, to najwięcej emocji dostarcza udział prądu. Zawodnicy posiadają specjalne opaski przewodzące prąd. Uaktywniają się one za każdym razem u przedstawiciela drużyny, która popełniła błąd przy udzielaniu odpowiedzi.

piłkarski quiz pod napięciem

Piłkarski Quiz pod napięciem to najpopularniejszy teleturniej z wiedzy o piłce nożnej

Piłkarski Quiz pod Napięciem to nie tylko teleturniej. To przede wszystkim społeczność, która podczas każdego niemal odcinka wymienia się wspomnieniami oraz anegdotami z piłkarskiego środowiska. Nie brakuje w tym formacie zwrotów akcji oraz wyjątkowych emocji. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco każdego odcinka. Premiera quizu odbywa się w każdy poniedziałek na kanale YouTube firmy Etoto.