Pistolety Kahr – Broń do samoobrony

Pistolety Kahr – Broń do samoobrony

4 listopada, 2021 Wyłączono przez PiGl

Jeśli jesteś na etapie poszukiwań broni do samoobrony powinieneś sprawdzić pistolety Kahr. Jest to broń lekka oraz kompaktowych rozmiarów. Są bardzo wygodne w użytkowaniu i bezpieczne do przenoszenia. Kahr to amerykańska firma, która produkuje broń palną dedykowaną do samoobrony. Zyskała rzesze zadowolonych klientów na całym świecie ze względu na niezawodność i wygodę w obsłudze.

Dlaczego warto wybrać pistolety marki Kahr?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej pistolety wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością w użytkowaniu. Kompaktowy rozmiar sprawia, że jest to idealna broń do samoobrony. Firma Kahr posiada szeroki wachlarz broni, które zyskały uznanie wśród strzelców cywilnych jak i służb mundurowych. W szczególności popularne stały się modele serii CW oraz broń Kahr w wersji kompaktowej z linii S oraz P.

Zrzut ekranu 2021 11 04 130947

Oferta firmy Kahr

Oferta firmy to pistolety Kahr, które są samopowtarzalne o takich kalibrach jak: .45ACP, .380 ACP., .40 S&W. Producent zastosował w pistoletach bezkurkowy mechanizm spustowy zamknięty. Broń posiada, również jednorzędowy magazynek. W ofercie firmy Kahr znajdziecie pistolety serii K, CT, CM, P oraz S. Wszystkie bronie wyróżniają się bezawaryjnością, komfortem użytkowania oraz niezawodnością. W sklepie internetowym Knieja znajdziesz szeroki wybór właśnie broni od tego producenta. Zapraszamy do sprawdzenia!