W ringu – Program na YouTube

W ringu – Program na YouTube

4 listopada, 2021 Wyłączono przez PiGl

Jesteś miłośnikiem boksu? To doskonale się składa. Program „W ringu” transmitowany na YouTube na pewno Ci się spodoba. Tematyka programu opiera się na dyskusji i analizie pojedynków pięściarskich oraz gal z Europy jak i z całego Świata. Poruszane są tematy związane, również z kontrowersyjnymi werdyktami. Do każdego z odcinków zapraszani są wyjątkowi goście w postaci zawodników, ekspertów, trenerów oraz komentatorów.

Kto jest prowadzącym program „W ringu”?

Głównymi prowadzącymi program W ringu jest komentator sportowy Edward Durda oraz organizator gal bokserskich Mateusz Borek. W każdym z odcinków występowali dotychczas takie osobistości jak: Przemysław Saleta, Janusz Pindera, Robert Talarek, Maciej Miszkin, Piotr Wilczewski, Tomasz Babiloński, Artur Szpilka, Mateusz Masternak, Tomasz „Diablo” Włodarczyk, Grzegorz Proksa, Ewa Brodnicka, Damian Jonak i wiele wiele więcej. Gościnnie byli, również promotorzy gal bokserskich m. in. Dariusz Snarski oraz Tomasz Babiloński.

boxing g98c9fe0d0 640

Dodatkowe informacje

Odcinki programu pięściarskiego „W ringu” pojawiają się co jakiś czas na platformie na YouTube. Data premiery jest przekazywana za pośrednictwem social mediów zakładów bukmacherskich ETOTO. To jest jeden z powodów dlaczego warto właśnie śledzić i obserwować. Na kanale ETOTO na YouTubie znajdziesz, również inne ciekawe produkcje. Zachęcamy do sprawdzenia!