Plecaki wojskowe – wszystko, co potrzebne, zawsze pod ręką

Plecaki wojskowe – wszystko, co potrzebne, zawsze pod ręką

7 lutego, 2019 Wyłączono przez WU

Pełne umundurowanie współczesnego żołnierza to ponad 55 kilogramów. To dużo więcej, niż ważyła zbroja średniowiecznego rycerza. A nasi przodkowie podczas walki nie dokonywali desantów, nie czołgali się, nie wspinali w trudno dostępne miejsca, aby zdobyć przewagę taktyczną. Współcześni żołnierze mają pod tym względem dużo lepiej zorganizowany ekwipunek, którego ważnym elementem są plecaki wojskowe.

Plecaki wojskowe mają barwy typowe dla żołnierskiego umundurowania.Plecaki wojskowe – na trening i podczas służby

Tak podstawowego produktu nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Sortmund. Znaleźć tu można dwa typy plecaków, które doskonale spisują się na wyposażeniu rozmaitych formacji wojsk lądowych. Plecaki wojskowe wykorzystywać można zarówno podczas treningu, jak i czy w czasie służby. Mają dużą pojemność przy stosunkowo skondensowanych gabarytach, które w razie potrzeby można ograniczyć dodatkowymi ściągaczami.

Aby sprostać różnorodnym warunkom

Plecaki wojskowe, które mamy do dyspozycji, posiadają specjalnie wzmocnione mocowania. Są też dostosowane do wymagających warunków atmosferycznych. Wyposażone zostały w ogromne możliwości personalizacji do własnej sylwetki i rozmiarów, aby jak najlepiej przylegały do ciała, nie powodowały otarć i nie krępowały ruchów.