Płyty hip hop – szeroki wybór topowych wydawnictw

Płyty hip hop – szeroki wybór topowych wydawnictw

8 lutego, 2019 Wyłączono przez RG

Jesteś miłośnikiem kultury hip hop? Słuchasz dużo rapu i lubisz kolekcjonować winyle? Sklep Trzaski to miejsce, które powinieneś koniecznie odwiedzić.

Płyty hip hop od polskich oraz zagranicznych artystówpłyty hip hop od fugees

Trzaski Vinyl Shop to miejsce w, którym znajdziesz przeróżne albumy na nośniku jakim jest winyl. Jeśli jesteś fanem muzyki hip hop i zbierasz płyty hip hop, z pewnością znajdziesz tam swój ulubiony album. W asortymencie Trzaski znaleźć można płyty hip hop zarówno od polskich, jak i zagranicznych raperów. Z popularnych, zagranicznych wydawnictw, które znajdziesz na półce Trzaski Vinyl Shop wymienić można np. Jazz Liberators, Madvillainy, Quasimoto, Black Moon, Big L, Dead Prez, Masta Ace, Fugees i wiele innych.  Polskie płyty hip hop dostępne w sklepie to m.in. płyty od Huberta Tas’a – poznańskiego dj’a i producenta muzycznego.

Trzaski – sklep dla miłośników muzyki

Na stronie Trzaskie znajdziesz nie tylko płyty hip hop. W asortymencie sklepu znajdują się nagrania z gatunków takich jak m.in. funk/soul, blues, jazz, heavy metal, rock, reggae, electronic, indie rock, metal, ska, techno, world music, a także płyty z soundtrackami z filmów.  Oferta jest stale rozszerzana o nowe, unikalne tytuły. Warto wspomnieć, iż spora część albumów dostępnych na Trzaski to nagrania limitowane oraz trudno dostępne w innych miejscach. Dodatkowo wszystkie płyty oferowane są w mocno konkurencyjnych cenach.