Pochłaniacze wilgoci i wkłady – do pralni i przyczep kempingowych

Pochłaniacze wilgoci i wkłady – do pralni i przyczep kempingowych

29 listopada, 2019 Wyłączono przez KB

Pochłaniacze wilgoci i wkłady doskonale sprawdzą się w łazienkach, nie tylko w zimie, ale również latem. Tam jest zawsze wilgotno, więc warto zainwestować w pochłaniacze wilgoci i wkłady, by opanować wilgotność powietrza w swojej łazience. Wilgotność powietrza powinna wynosić między 50 a 60 %, a to wcale nie jest prosto utrzymać.

 

Pochłaniacze wilgoci i wkłady – idealne do pralni

Innym miejscem, gdzie przyda się taki pochłaniacz jest np. kuchnia. Kuchnia, w której dużo się gotuje to miejsce narażone na wilgocenie, by tego uniknąć należy stosować pochłaniacze wilgoci, które poradzą sobie z nadmierną wilgocią.

 

Do piwnic i garaży

Kolejnym miejscem, gdzie przydają się pochłaniacze wilgoci jest piwnica i garaż, czyli miejsca, które nie zawsze są odpowiednio dogrzewane, a jednocześnie wentylacja może nie być odpowiednia. To bardzo częste, że piwnice nie są odpowiednio wentylowane, tak by była pełna wymiana powietrza.

 

Pochłaniacze wilgoci i wkłady
Dodatkowo przydadzą się w pralniach, gdyż tam jest dużo mokrego prania, które dodatkowo wydziela wilgoć, co może sprawić, że pojawi się pleśń. Dodatkowo w wilgotnych pralniach, pranie będzie schło dużo wolniej, niż w suchym miejscu.