Poducha dla psa Deco Ruby – idealna dla psów alergików

Poducha dla psa Deco Ruby – idealna dla psów alergików

11 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Niezakłócony odpoczynek Twojego pupila powinien być Twoim priorytetem! Poducha dla psa Deco Ruby stworzy cudowne miejsce wypoczynku, w którym Twój pies będzie mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie.

 

Poducha dla psa Deco Ruby – sztruksowy dodatek do mieszkania

Poducha dla psa Deco Ruby wykonana została z przyjemnego w dotyku sztruksu, który jest bardzo ciepłym materiałem. Stąd pewność, że pies z pewnością będzie chciał leżeć na tym posłaniu i wybierze strefę komfortu z tym właśnie legowiskiem. Ciepły materiał doceni Twój pupil, z kolei Ty docenisz staranne wykonanie, które sprawia, że ta poducha staje się prawdziwym wnętrzarskim rarytasem. Niewątpliwie poducha dla psa Deco Ruby będzie ozdobą Twojego mieszkania, jednak przede wszystkim będzie miejscem wypoczynku dla Twojego psa.

posłanie dla psa czerwone
Poducha dla psa Deco Ruby wypełniona jest certyfikowanym sztucznym puchem. Tego typu wypełnienie jest puszyste i sprężyste, dzięki czemu piesek nie będzie się zapadał w legowisko. Jednocześnie jest elastyczne i dopasowujące się do kształtu ciała, co sprawia, że pies będzie leżał wygodnie i komfortowo. Przy tym to legowisko jest odporne na odkształcenia, więc nawet pod wpływem dużej psiej wagi, poduszka nie zmieni swojego kształtu, a puch się nie ubije. Certyfikowany sztuczny puch ma właściwości antyalergiczne, dlatego posłanie od Bowl and Bone jest dobrym wyborem, jeśli posiadamy pieska alergika wrażliwego na alergeny.