Pasta do kanapek z użyciem blendera – najlepsze przepisy

Pasta do kanapek z użyciem blendera – najlepsze przepisy

10 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Tradycyjnie kanapki składają się z pieczywa pokrytego masłem oraz sera bądź szynki. Zwykle dodatkiem do tego są warzywa np. sałata, pomidor, ogórek lub inne. Takie kanapki są smaczne i bardzo zdrowe, co jeśli jednak już się znudziły? Jakie kanapki mogą zrobić sobie osoby, które znudziły się już zwykłymi kanapkami. Pasta do kanapek z użyciem blendera to doskonała alternatywa dla sera i wędliny. W zależności od składników, pasta do kanapek z użyciem blendera różni się wyglądem, kolorem i smakiem. Często można zrobić tego typu pasty z resztek, które znajdują się w lodówce. Jest to dobry sposób na wyczyszczenie lodówki z resztek.

Pasta do kanapek z użyciem blendera – pasta rybna

Ciekawą pastą jest pasta rybna, która jest łatwo-przyswajalnym źródłem białka oraz źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach – A,D,E,K. Zawiera także witaminy z grupy B, które wpływają na działanie układu nerwowego. Pasta do kanapek z użyciem blendera wykonana z ryb jest dobrym sposobem, by przemycić dzieciom ryby w posiłku.

blender
Dla fanów mięsnych przekąsek dobrym rozwiązaniem jest pasta do kanapek z użyciem blendera z kurczakiem i np. suszonymi pomidorami. Dobry blender powinien bez problemu zrobić gładką, rozpływającą się w ustach pastę z kurczaka.
Inna opcją są pasty jajeczne, które dobrze sprawdzą się np. na święta Wielkanocne. Jednocześnie są prawdziwymi bombami witaminowymi. Jajka doskonale komponują się z awokado, więc warto je uwzględnić w swojej paście.