Premier League 2020 rok pełen niespodzianek w angielskiej piłce

Premier League 2020 rok pełen niespodzianek w angielskiej piłce

12 października, 2020 Wyłączono przez PL

Premier League 2020 to rok w angielskiej lidze, który przyniósł wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Przede wszystkim nikt nie spodziewał się przed poprzednim sezonem, że Liverpool w taki sposób zdominuje ligę. Dodatkowo rywalizację podkręca dobra dyspozycja czołówki, która niczym kolarski peleton będzie próbowała w nowym sezonie dogonić Liverpool w walce o tytuł.

Co nam przyniesie sezon 2020/2021?

Jesienny sezon Premier League 2020 z pewnością dostarczy nam wiele emocji również za sprawą polskich zawodników. Zarówo Łukasz Fabiański, Kamil Grosicki, Jan Bednarek, Mateusz Klich wraz ze swoimi zespołami nie zamierzają zwalniać tempa. Do bram najlepszej ligi świata, zdaniem wielu kibiców, puka dwóch kolejnych polskich graczy. Mowa oczywiście o Jakubie Moderze oraz Michale Karbowniku, którzy niebawem zasilą szyki Brighton & Hove Albion.

premier league 2020

Premier League 2020 szalony rok w brytyjskiej piłce nożnej

Premier League 2020 to kolejny rok pełen emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Po nietypowej dla świata sportu sytuacji związanej z pandemią wróciliśmy do nowego modelu gry. Modelu, który dotychczas sprawia wiele piłkarskich niespodzianek. W końcu kto mógłby się spodziewać, że Liverpool ulegnie 7:2 zespołowi Aston Villa, czy też Manchester United przegra 1:5 z Tottenhamem. Jedno jest pewne im więcej takich brawurowych spotkań, tym więcej emocji, na które każdy kibic na świecie czeka z niecierpliwością.