Projekty domów Warszawa

23 stycznia, 2019 Wyłączono przez KS

Bauart Studio wykonuje wiele projektów domów Warszawa, dlatego zdecydowaliśmy się opisać Państwu kilka przykładów projektów, które wykonaliśmy.

Apartament – projekty domów Warszawa

projekty domów warszawa

Podczas prac nad tym apartamentem chcieliśmy uzyskać jednoprzestrzenność dzięki konsekwencji przy rysunku zarówno posadzek jak i sufitów. Stworzyliśmy delikatną geometrie w stosunku do już powstałych ścian konstrukcyjnych tworząc wnętrze. Poprzez taki zabieg schody z hallu oraz parteru otworzyły się wizualnie na piętro, które jest siedemdziesięciometrowe. Połączyliśmy tutaj jadalnie z barem, salon oraz kuchnie dzięki skośnym liniom. Dobraliśmy do niego ponadczasową gamę kolorystyczną, która została oparta na eleganckim beżu oraz luksusowej czerni objawionej w materiałach takich jak mozaika, stiuku czy kamień. Postaw na Bauart Studio – projekty domów Warszawa.

projekty domów Warszawa

Zamiana mieszkania na dom

Kolejnym przykładem naszej pracy jest zamienienie mieszkania z wejściem do ogródka w dom. Pierwszy układ wnętrza zakładał korytarzowe wejście do salony, który został połączony zarówno z kuchnią jak i jadalnią. Dwa pozostałe pokoje to pokój dziecinny oraz mała sypialnia. Uniemożliwione zostało to jednak przez kominek, który stał w centralnej części. Poproszono nas o zmianę układu przestrzennego z zachowaniem głównych elementów. Dzięki zmianom oraz wprowadzenia do salonu wyjścia na niewielki ogródek oraz własnym wejściem od ulicy dało tak pożądane przez wszystkich efekt parteru domu jednorodzinnego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Bauart Studio – projekty domów Warszawa.