Zimowe maskotki dla dziecka? Bałwanki!

Zimowe maskotki dla dziecka? Bałwanki!

22 stycznia, 2019 Wyłączono przez SP

Twoje dziecko uwielbia zimę? W ślad za Elsą i Anną śpiewa „ulepimy dziś bałwana”? Mamy coś, co sprawi mu ogromną radość jako prezent. Szydełkowe zawieszki bałwanki! Znaleźliśmy je w jednym z naszych ulubionych sklepów z akcesoriami dziecięcymi, czyli MAYLILY i z radością przedstawiamy.

Jak zrobione są maskotki bałwanki?

Każdy z bałwanków został wydziergany ręcznie, na szydełku. Posłużyła do tego stuprocentowa bawełna organiczna. Wszystkie zostały zaprojektowane na potrzeby MAYLILY i opatentowane pod względem unikalności projektu. Maskotki mają wewnątrz antyalergiczne wypełnienie, dzięki czemu nie odstają od innych produktów MAYLILY. Nie można ich prać w pralce.

bałwanek

Bałwanki w sklepie MAYLILY

Te urocze zawieszki możesz kupić tutaj: https://maylily.pl/159-balwanki. Dostępne są w czterech różnych pastelowych kolorach: miętowym, pudrowym, błękitnym, szarym. Wszystkie mają wysokość około 12 cm, wobec tego posłużą nie tylko jako zgrabna zawieszka, ale i maskotka dla najmniejszego bobasa, a może nawet ozdoba pokoiku czy brelok do kluczy.

bałwanki

Na stronie sklepu znajdą Państwo także inne interesujące akcesoria i zabawki do pokoju dziecięcego. Wszystkie zgodne z zasadą 3 x A: antyalergiczne, antybakteryjne i antygrzybiczne.