Redragon Phaser – ekonomiczna mysz gamingowa

Redragon Phaser – ekonomiczna mysz gamingowa

21 lutego, 2019 Wyłączono przez WU

Redragon Phaser to nowa pozycja na ryku gamingowych kontrolerów. Mysz komputerowa jest jednym z najważniejszych urządzeń, jakimi sterujemy naszą postacią w grze. W większości produkcji nic bez niej nie zrobimy, a wiele opiera swoją mechanikę na sprawnym poruszaniu tym „gryzoniem”. Przewodowa mysz optyczna, jaką dzisiaj prezentujemy, pozwoli czerpać maksimum satysfakcji z najlepszych gier sieciowych, strzelanek czy strategii.

Redragon Phaser – z myślą o ergonomii dłoni

Mysz ta podłączana jest do komputera poprzez port USB. Dla zachowania lepszych właściwości oraz większej trwałości, złącze zostało pokryte warstwą złota. Redragon Phaser został zaprojektowany z myślą o ergonomii ludzkiej dłoni, aby gracz mógł przez cały czas wykazywać pełną skuteczność, nie obawiając się skurczy czy problemu z niewygodnym kontrolerem. Mysz ta dobrze i pewnie leży w dłoni.

Udogodnienia i intrygujący wygląd

Redragon Phaser, oprócz dwóch standardowych przycisków, wyposażony jest także w kółko do scrollowania, przycisk do zmiany czułości myszy (DPI) oraz dwa dodatkowe, programowalne przyciski, znajdujące się pod kciukiem. Dzięki optycznemu czujnikowi ruchu gwarantuje sporą precyzję i niezawodność. Warto docenić także designerski wygląd i wykonanie z solidnych oraz wytrzymałych materiałów.