Rekrutacja dla firm Warszawa – jak prowadzić ją skutecznie?

Rekrutacja dla firm Warszawa – jak prowadzić ją skutecznie?

21 lutego, 2019 Wyłączono przez SP

Jeśli prowadzisz firmę, doskonale wiesz, jak ważni są dla niej pracownicy. Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o Twój biznes – radził Richard Branson, guru biznesu. Co jednak zrobić, kiedy w Twojej firmie nie ma osobnego działu HR (lub jest za mały, by sprostać wszystkim kadrowym zadaniom), a wciąż chcesz zapewnić swoim zatrudnionym jak najlepsze warunki? Skorzystaj z outsourcing usług HR, na przykład takiego jak ten świadczony przez firmę SmartWays. Rekrutacja dla firm Warszawa to jeden z obszarów, którym się zajmują. Dziś powiemy Ci, jakie kroki możesz podjąć, by przeprowadzić efektywną i skuteczną rekrutację w stolicy, nawet jeśli nie masz własnego działu HR.

Rekrutacja dla firm prowadzona zewnętrznie: rodzaje

Jak się okazuje, zewnętrzna rekrutacja dla firm to nie tylko klasyczne researche na LinkedInie i Golden Line, ale też publikacja ogłoszeń o pracę na własnych stronach firm outsourcingowych, executive researche i szeroko zakrojone działania podjęte po to, by znaleźć dla Ciebie idealnych pracowników.

warszawa rekrutacja dla firm

Taka rekrutacja może przyjąć np. formę hackathonu czy assessment center – wtedy pozwala na sprawdzenie kompetencji przyszłych pracowników w praktyce. A także sprawdzić, jakie są ich umiejętności miękkie, jak radzą sobie ze stresem i w jaki sposób traktują konkurencję.

Czy tylko rekrutacja?

Firmy zajmujące się rekrutacją dla innych firm np. w Warszawie najczęściej oferują pełen zakres usług kadrowych. Nie tylko procesy rekrutacyjne, ale też szkolenia, talent mapping, treningi kadr zarządzających, a nawet… outplacement. Oznacza to, że nawiązując współpracę z taką firmą, nie musisz się już martwić o sprawy personalne.

rekrutacja dla firm