Rękodzieło z lnu – modne do it yourself w wersji ekologicznej.

Rękodzieło z lnu – modne do it yourself w wersji ekologicznej.

10 sierpnia, 2018 Wyłączono przez DB

Z racji szerzącej się świadomości w naszym kraju oraz mody, która przyszła do nas z krajów zachodnich, zwracamy coraz większa uwagę na to co jemy, w co się ubieramy oraz jak żyjemy. Eko life to nie tylko modny slogan ale raczej sposób na życie w zgodzie z sobą oraz naturą.

Do it Yourself – modne DIY

Filmy na youtube, wpisy na blogach, artykuły, fora o tematyce DIY biją rekordy popularności. W kulinariach szukamy przepisów na samodzielne zrobienie wegańskiej pizzy, na forach szukamy porad na samodzielne wykonanie modnych, drewnianych mebli a na blogach szukamy inspiracje jak samodzielnie wykonać pojemniki, dekoracje i inne drobiazgi. Samodzielność i kreatywność to trend na najbliższe sezony

Rękodzieło z lnu 

Rękodzieło z lnu

Len to naturalna tkanina, która latem ochładza nasz organizm a zimą zatrzymuje ciepło. Len sprawdza się również przy aranżacji stołów. Dzięki właściwościom tego materiału plamy powstałe podczas kolacji czy lunchu np. po winie są proste do wybawienia. Rękodzieło z lnu to połączenie dwóch modnych nurtów w kulturze. Po pierwsze właśnie diy oraz eko. Co można wykonać z lnu? Pokrycie na meble na przykład obrusy czy serwety, fartuchy, odzież, poszewki na pościele i poduszki. Len sprawdzi się tu dzięki odporności na zabrudzenia oraz niesamowitą wytrzymałość. Meble udekorowane lnem, prezentują się niezwykle elegancjo a lniana pościel to sposób na parne, gorące noce, to samo tyczy się odzieży z lnu. Noszona w ciepłe dni, pozwoli naszej skórze oddychać.

Dobrym sposobem na wykonanie samodzielnych ozdób czy dodatków z lnu, jest zaopatrzenie się w lnianą tkaninę. Gładką bądź wzorzystą – w zależności od naszych preferencji, przez internet. Polecany przez nas sklep internetowy Świat Lnu, to miejsce w sieci, gdzie znajdziesz mnóstwo kolorów oraz wzorów w korzystnej cenie. Chcesz spróbować pobawić się w Zosie samosie? Postaw na len !