Brzoskwiniowy lakier do paznokci – na jakie sytuacje można użyć tego koloru?

Brzoskwiniowy lakier do paznokci – na jakie sytuacje można użyć tego koloru?

9 sierpnia, 2018 Wyłączono przez EW

Brzoskiniowy lakier do paznokci – jak odpowiednio dobrać kolor stylizacji do stylizacji. Brzoskwiniowy lakier do paznokci - kolor idealny na lato.

Zadbane i estetyczne paznokcie to wizytówka kobiety. Bardzo ważna jest pielęgnacja, ale duże znaczenie ma także pielęgnacja. Ważne, żeby znać zasady doboru lakieru, wtedy zawsze będą idealnie wyglądały. Najczęściej lakier dobierany jest do stroju. Do letnich stylizacji idealnie wygląda brzoskwiniowy lakier do paznokci, na biznesowe spotkania panie często wybierają neutralne rozwiązania czyli beżowe i cieliste lakiery, a na towarzyskie spotkania, czerwone i neonowe. Kolejnym kryterium dobory jest dopasowanie lakieru do karnacji. Ciemna karnacja podkreślana jest przez jasne odcienie, świetnie z opaloną skórą wygląda również brzoskwiniowy lakier do paznokci. Z jasną karnacją dobrze prezentują się klasyczne odcienie jak czerwień i mocne kolory jak chabrowy. Przy skórze oliwkowej dobrze wygląda mocny neonowy róż, pomarańcz czy niebieski oraz metaliczne odcienie. Do karnacji średniej pasują odcienie bordowego, burgundu czy wina.

Brzoskiniowy lakier do paznokci – gdzie szukać odważnych odcieni?

Brzoskwiniowy lakier do paznokci to z jednej strony odważny odcień, ale z drugiej strony pasuje do wielu stylizacji. Jeżeli zależy nam na tym, żeby brzoskwiniowy lakier do paznokci trzymał się długo i nie odpryskiwał, wybierajmy kosmetyki wysokiej jakości.