Czym wyróżnia się seria Simon Aquarius?

Czym wyróżnia się seria Simon Aquarius?

5 lipca, 2022 Wyłączono przez OZ

Jeśli chociaż trochę interesujesz się elektryką, to pradopodobnie słyszałeś o firmie Kontakt-Simon. Czy znasz jednak serie osprzętu elektrycznego, które przedsiębiorstwo wypuszcza na rynek? Jeśli nie, to koniecznie powienieneś zapoznać się z serią Simon Aquarius!

Firma z tradycją

Produkty firmy Simon są znane i cenione w Polskich domach. Jak to się jednak stało, że marka ta osiągnęła taki sukces? Przede wszystkim jest to spowodowane długoletnią tradycją i historią firmy, która łączy się z ogromnym, prawie bezkonkurencyjnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo Kontakt-Simon swoje początki bierze z 1921 roku, kiedy to rozpoczęto produkcję regulatorów, sprzętu instalacyjnego, oświetleniowego i mierników elektrycznych. W póxniejszych latach dołączono również oprawki izolacyjne, gniazdka kontaktowe, włączniki oraz wiele innych. O tamtego czasu, firma przeszła szereg zmian, które dzisiaj skutkują w niezwykłej popularności marki.

gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem w wersji ip54 klapka w kolorze transparentnym bialy 16a

Produkty Simon Aquarius

Firma posiada różne serie osprzętu elektrycznego. Jedną z nich jest Simon Aquarius, czyli seria stworzona w odpowiedzi na poszukiwania idealnego gniazdka do łazienki. Produkty z tej serii są bryzgoszczelne, czyli zapewniające dodatkową ochronę przed wodą i innymi małymi substancjami takimi jak okruszki jedzenia, kurz czy piach. Gniazdka z serii Simon Aquarius świetnie nadadzą się do łazienki czy kuchni, ponieważ dzięki wbudowanej klapce będą chroniły przed dostawaniem się niechcianych elementów, jednocześnie nie szpecąc wystroju tych pomieszczeń.