Shapley’s Original M-T-G: sposób na piękną grzywę każdego konia

Shapley’s Original M-T-G: sposób na piękną grzywę każdego konia

5 kwietnia, 2019 Wyłączono przez AD

Wiecie, czym jest Shapley’s Original M-T-G dla koni? Skąd wziął swoją nazwę, jak go odkryto, do czego tak naprawdę służy? Jeśli są wśród nas miłośnicy jazdy konnej, jesteśmy przekonani, że odgadną to od razu. Zapraszamy na szybką instrukcję – jak sprawić, by grzywa, ogon i włos każdego wierzchowca był silny i gładki, a skóra bez skazy!

Shapley’s Original M-T-G dla koni – o co chodzi

Tak skomplikowanie brzmiący produkt to naprawdę całkiem prosty skład i wcale nieskomplikowane działanie. Serdecznie polecamy ten sprawdzony przez pokolenia jeźdźców produkt… ale właściwie skąd się wziął? Jak go używać? I co oznaczają te dziwne literki?
W dużym skrócie: M pochodzi od „maine”, czyli grzywy, którą wzmacnia preparat. T z kolei jest pierwszą literą angielskiego słowa „tail”, które oznacza ogon. G to najszersze sformułowanie, a zatem „groom”, co jednocześnie może oznaczać sierść konia, jak i jego szczotkowanie czy ogólną pielęgnację lśniących włosów. Shapley’s Original M-T-G jest produktem, który od lat 30. wykorzystuje się jako doraźną i skuteczną pomoc w jakichkolwiek problemach skórnych i związanych z włosami i sierścią.

Shapley's Original M-T-G

Na jakie problemy działa Shapley’s?

Według użytkowników, Shapley’s Original M-T-G radzi sobie generalnie „ze wszystkim”, co oznacza, że będzie skuteczny w 90 na 100 przypadkach. Jeżeli koń ma problem z grudą, M-T-G z łatwością się go pozbędzie. Wypadanie włosów, matowa grzywa, konieczność przyspieszenia porostu włosów po ranach czy nawet grzyb – z tym wszystkim produkt poradzi sobie bez problemu!