T-shirt król tatuś – koszulka unisex, która niesie znaczenie

T-shirt król tatuś – koszulka unisex, która niesie znaczenie

5 kwietnia, 2019 Wyłączono przez KB

T-shirt król tatuś jest w rodzaju tych tzw. oversize, czyli takich, które pozornie wyglądają na zbyt duże, ale rozmiar wynika z celowego działania. Aktualnie obowiązuje 15% promocji na tego typu koszulki, dlatego warto się pośpieszyć i nie zwlekać ze zrobieniem zakupów. Im szybciej tym lepiej. Promocja -15% nie będzie przecież trwała wiecznie!

T-shirt król tatuś – na każdą okazję!

Koszulka ta jest bardzo praktyczna. T-shirt król tatuś doskonale sprawdzi się zarówno podczas codziennych domowych czynności, jak i na wycieczkę i wspólnie spędzony czas na mieście. Koszulka posiada interesujący nadruk – t-shirt król tatuś – który podkreśla symboliczny i znaczący charakter ubrania. Podarowując mężczyźnie takie ubranie możemy pokazać mu, jak bardzo doceniamy jego zaangażowanie w ojcostwo, pokazać, że widzimy to, jak bardzo kocha swoje potomstwo i, że jest to piękny element jego męskości.

Jakie wersje kolorystyczne są dostępne?

Może zostać zakupiona w trzech wersjach kolorystycznych – czarno-szarej, czarno-białej i biało-czarnej, co sprawia, że każdy znajdzie odpowiednią kolorystkę dla siebie. Nie dla każdego do twarzy jej w czarnym kolorze, więc takie bogactwo kolorów, jest nie do zastąpienia.

tata z dzieckiem

Koszulka występuje w aż czterech rozmiarach, dlatego niezależnie jakich gabarytów jest ojciec, to znajdzie idealny rozmiar dla siebie. Każdy mężczyzna może cieszyć się tytułem Króla Tatusia Pierwszego.