Shimano Sahara 3000 – wysoka jakość w niskiej cenie

31 października, 2019 Wyłączono przez RG

Szukasz sprawdzonego kołowrotka, który będzie dobrze się obsługiwał oraz nie wykończy Twojego budżetu? Sprawdź koniecznie produkt jakim jest Shimano Sahara 3000. Wyróżnia się on doskonałą jakością oraz może być stosowany w wielu metodach wędkarstwa.

Shimano Sahara 3000 – zwiększ skuteczność swoich połowów

Shimano Sahara 3000 to doskonała propozycja zarówno dla doświadczonych wędkarzy, jak i amatorów tego sportu. Wyróżnia go niska cena oraz profesjonalne wykończenie. Sprzęt ten wykorzystać można w wielu różnych metodach wędkarstwa, takich jak np. spławik, gruntówka, czy spinning. Ten produkt od firmy Shimano można z powodzeniem stosować z wędziskami pochodzącymi z serii Aernos Commercial. Jest to model o rozmiarze 3000, który działa w przełożeniu 6,2:1

Zadbaj o profesjonalny sprzęt i wędkuj z przyjemnością

Produkt jakim jest Shimano Sahara 3000  waży tylko 355 gram oraz wyróżnia się pojemnością szpuli na poziomie 170 m/0,16 mm. To co go wyróżnia to 3 kryte łożyska wykonane w całości ze stali nierdzewnej, są one uzupełnione o 1 łożysko rolkowe. Jeśli chodzi o nawój to ma on 91 cm, warto dodać że idealnie układa on żyłkę oraz zastosowaną plecionkę na szpuli. Maksymalna siła hamowania tego sprzętu to 2kg, co czyni go doskonałą propozycją dla doświadczonych wędkarzy. Ma on także podwójną korbkę oraz zapasową szpulę w zestawie.

shimano sahara 3000