Shunga Naughty Geisha – intensywne doznania

Shunga Naughty Geisha – intensywne doznania

9 lipca, 2019 Wyłączono przez KB

Co można znaleźć w zestawie Shunga Naughty Geisha i dlaczego warto zaopatrzyć się w ten produkt? W Shunga Naughty Geisha można znaleźć prawdziwe skarby wiosny, jak sam producent określa. Dostępne są takie skarby jak np. żel Secret Garden, który potęguje orgazmy i sprawia, że są prawdziwie wszechogarniające. Stworzony został po to, by pobudzić łechtaczkę, by stała się delikatna i ultra wrażliwa. Zapewnia to wszystko długie i intensywne szczytowanie – spróbuj i doświadcz zupełnie innego poziomu rozkoszy.

Shunga Naughty Geisha  – wybitna wrażliwość na dotyk

W zestawie jest również Rain of love, który jest kremem pobudzającym punkt G. Punkt G często jest zapominany nawet przez same kobiety, a taki krem pozwoli osiągnąć rozkosz, o której się nawet nie marzyło. Toko to kulturowy lubrykant na bazie wody do stosowania nawet z najbardziej wymyślnymi zabawkami. Lubrykanty na bazie wody na pewno nie wejdą w reakcję chemiczną z żadną zabawką, co daje pewność, że jesteśmy w pełni bezpieczne.

Emocje intensywne i gwałtowne jak pocisk

Dragon z kolei to krem, który wprowadza dysonans – czasem sprawia, że czujemy efekt ochłodzenia, innym razem zaś odczuwamy to jako rozgrzanie. Ten ciekawy efekt potrafi doprowadzić do szaleństwa! Intymne części ciała również zostaną wprowadzone w konfuzje, co może być ciekawym doświadczeniem! Wszystko to spowoduje ultra wrażliwość na dotyk, co sprawi, że każde muśnięcie będzie odbierane jak eksplozja wulkanu. Więcej dowiesz się tutaj: https://releve.pl/pl/1239-shunga-naughty-geisha-zestaw-0697309082082.html

miłość na plaży