Buty męskie Asics – najlepsze produkty dla biegaczy

Buty męskie Asics – najlepsze produkty dla biegaczy

9 lipca, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli planujesz zakup nowego obuwia do biegania, a nie wiesz jakie wybrać to koniecznie sprawdź buty męskie Asics. Produkty te cechują się wysoką jakością, gdyż są produkowane w oparciu o najlepsze materiały.

buty męskie asicsButy męskie Asics – idealne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów

Asics to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych firm zajmujących się wytwarzaniem profesjonalnego obuwia sportowego. Brand ten istnieje już od ponad 70 lat i od tego czasu zaprojektowała i wypuściła na rynek wiele produktów, które cieszą się niesamowitym wzięciem na całym świecie.  Buty męskie Asics to produkty, które cechują się doskonałą jakością, gdyż są produkowane z najlepszych materiałów. Firma Asics jest także znana z nowatorskich rozwiązań, które mają za zadanie jeszcze bardziej zwiększyć poziom zadowolenia klientów.

Marka, która powstała w wyniku wielkiej fuzji

Marka Asics powstała w 1977 roku w wyniku fuzji brandów Onitsuka Co., GTO Co. oraz Jelenk Co.. Te przedsiębiorstwa postanowiły zjednać się w całość, aby razem stworzyć unikalne produkty na globalny rynek. Pewnie wielu z Was zastanawia się, skąd taka nazwa? Otóż Otóż wzięła się ona od pierwszych liter wyrazów, które składają się na zdanie “Anima Sana In Corpore Sano”, które po polsku znaczy “ w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Buty męskie Asics to doskonałe produkty na lato.