Silhouette Cameo 4, czyli  ploter hobbystyczny

Silhouette Cameo 4, czyli ploter hobbystyczny

18 sierpnia, 2020 Wyłączono przez A S

Lubisz w wolnym czasie tworzyć wyjątkową papeterię, czy też dekoracje? A może Twoją pasją jest scrapbooking? Na pewno przydatny będzie dla Ciebie specjalny ploter hobbystyczny. Sprawdź dlaczego warto wybrać model Silhouette Cameo 4!

Czym jest ploter hobbystyczny?

Ploter hobbystyczny, to niewielkich rozmiarów urządzenie, które pozwala na cięcie papieru, a także innego rodzaju materiałów. Ponadto, dzięki specjalnym nakładkom, możemy wykorzystać go do ozdabiania, grawerowania, szkicowania, czy też rysowania skomplikowanych wzorów. Sprawdzi się doskonale podczas wykonywania różnego rodzaju papeterii, a także do scrapbookingu, czy tworzenia wyjątkowych dekoracji i gadżetów. Jedną z bardziej popularnych marek ploterów hobbystycznych, jest zdecydowanie Silhouette. Sprawdź dlaczego warto wybrać model Cameo 4.

Dlaczego warto wybrać Silhouette Cameo 4?

Ploter hobbystyczny Silhouette Cameo 4 to jeden z najnowszych produktów wspomnianej już marki Silhouette. Jest on nowocześniejszym i bardziej zaawansowanym następcą jednego z najpopularniejszych modeli na rynku, czyli plotera Cameo 3. Model Cameo 4 posiada niezawodny mechanizm cięcia, lecz także kilka usprawnień, dzięki którym możemy w łatwy i szybki sposób tworzyć wiele skomplikowanych projektów. Funkcje, jakie posiada ten ploter, to: cięcie w różnych materiałach (nawet do 3mm grubości), szkicowanie specjalnymi mazakami, wycinanie wydruków, a także grawerowanie. Posiada wbudowany podajnik na folię oraz odcinak. Co ważne, możemy łączyć się z nim za pomocą łącza Bluetooth, co jest naprawdę wygodną opcją. Model ten sprawdzi się więc szczególnie na początku naszej przygody z ploterami. Jego obsługa jest bardzo wygodna i intuicyjna.