Lego 10265 kultowy model amerykańskiego auta z lat 60.

Lego 10265 kultowy model amerykańskiego auta z lat 60.

19 sierpnia, 2020 Wyłączono przez PL

Lego 10265 to kolejna odsłona serii Creator. Przedstawia ona między innymi znane i cenione modele samochodów. Prezentowany model dotyczy znanego na całym świecie Forda Mustanga. Za sprawą tego zestawu klocków możemy przenieść się w czasie do motoryzacyjnych lat 60. To właśnie wtedy zaprezentowany został kultowy już samochód amerykańskiej marki.

Lego 10265 kultowy powrót do przeszłości

Omawiany samochód posiada granatową karoserię z dodatkiem podłużnych białych pasów. Kolory nadają mu charakteru auta wyścigowego. Jego wyjątkowość może potwierdzać fakt, że jest to owoc współpracy firmy Lego wraz z Fordem. Dzięki czemu zestaw Lego 10265 posiada części, które bardzo przypominają te zastosowane w oryginalnym projekcie. Odwzorowanie tego modelu jest na tyle realistyczne, że dowodem na to jest możliwość zmiany wysokości tylnej osi.

lego ford mustang

Doskonale odwzorowane szczegóły pojazdu

Lego 10265 jest niczym model przydatny w przypadku badań anatomii człowieka. Posiada bardzo dokładnie odwzorowane części, dzięki czemu każdy szczegół można dokładnie przeanalizować. To z pewnością doskonały prezent dla każdego fana czterech kółek oraz sympatyka pojazdów sprzed 60 lat. Gwarantowana rozrywka na długie godziny.