Wesela Katowice – wybierz najlepiej!

Wesela Katowice – wybierz najlepiej!

14 marca, 2017 Wyłączono przez J O

Ślub i wesele to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w naszym życiu. Pomimo stresu, długich i kosztownych przygotowań większość z nas i tak marzy o tym, by kiedyś stanąć przed ołtarzem, a następnie świętować z rodziną i przyjaciółmi. To jak będziemy się bawić zależy przede wszystkim od dobrej organizacji przez jak i w czasie wesela. Katowice i jego okolice, to rejony w których znajdziesz dużo  restauracji i domów weselnych. Sprawdźmy, które są godne uwagi.

Postaw na jakość!

Wesela Katowice - potrawa

Organizując wesele musimy podjąć wiele trudnych decyzji. Począwszy od daty po dobór odpowiednich dekoracji. Jednym z większych wyzwań jest znalezienie miejsca, w którym do którego postanowimy zaprosić naszych weselnych gości. A tam kolejne decyzje do podjęcia. Wybór weselnego menu z pewnością jest bardzo istotny dla przyszłej pary młodej. Należy pamiętać, by nie dać się nabrać na bardzo niskie ceny olbrzymich porcji. Zawsze coś jest kosztem czegoś. Dlatego zdecydowanie powinniśmy postawić na jakość jedzenia, nawet kosztem ograniczenia jego ilości. Wykwintnie podane potrawy, pyszne i eleganckie desery zdecydowanie lepiej się prezentują i smakują niż uginające się stoły pod marnej jakości daniami.

Wesela Katowice – gdzie urządzić?

Sala weselna w Katowicach

Jeśli jesteś ciekawy miejsc na wesela w okolicach Katowic już podpowiadamy. W przypadku przyjęć weselnych do 100 osób idealną restauracją jest Carpe Diem w Mysłowicach. Lokal działa już od wielu lat i w tym czasie zdobył olbrzymi doświadczenie zarówno w organizacji jak i obsłudze wesel. Ciepła i przyjazna atmosfera, profesjonalni kelnerzy, świeże i pyszne potrawy to elementy charakterystyczne dla Carpe Diem.

 

 

Więcej informacji:

Restauracja Carpe Diem
ul. Ziętka 52a
Mysłowice
info@restauracja-carpediem.pl
tel: 32 223 42 11

restauracjacarpediem.pl