Śpiworek muślinowy szary na lato

7 maja, 2021 Wyłączono przez D W G

Czy twój maluszek rozkopuje w nocy nakrycie i budzi się, bo jest mu zimno? Badania pokazują, że szybciej zasypia się w skarpetkach, które dają ciepło. Niestety ze skarpetkami bywa tak, że przy machaniu nóżkami przez sen, mogą spadać. Na szczęście istnieje lepsze, praktyczniejsze rozwiązanie. Spróbuj śpiworek muślinowy szary, w wersji neutralnej, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Śpiworek idealnie sprawdzi się w cieplejsze dni, jest przyjemny i nie przegrzewa. Zadbaj o komfort swojego bobasa i obserwuj jak dobrze śpi całą noc. Zalet używania śpiworków mamy naprawdę wiele, jeżeli nie wiesz który śpiworek wybrać, zdaj się na ekspertów.

peter oslanec Mu6RjGUzrQA unsplash
Śpiworek muślinowy szary dla niemowlaka

Dlaczego warto wybrać śpiworek muślinowy szary?

To, co wyróżnia śpiworek w wersji letniej to przede wszystkim grubość. Śpiworki zimowe mają grubsze wypełnienia, dzięki którym bobasowi jest ciepło przez całą noc, pomimo zimniejszej temperatury w pomieszczeniu. Śpiworek muślinowy posiada grubość 0,5 TOG i rewelacyjnie dopasowuje się do temperatury powietrza w którym się śpi. Oprócz śpiworka możemy kupić jeszcze poduszkę muślinową. Kompletując wyprawkę dla niemowlaka, warto rozważyć zakup czegoś do spania. Sen dla dziecka jest bardzo istotny, większość doby spędzają na spaniu, zadbaj, aby twojemu maluszkowi było ciepło i wygodnie niezależnie od pory roku.

Zalety śpiworka

  • Wykonanie z muślinu bawełnianego.
  • Materiał oddycha i nie powoduje przegrzania.
  • Zapinanie na zamek błyskawiczny.
  • Uszyty w Polsce z najlepszej jakości materiałów.
  • Dostępny w wielu rozmiarach.

Gdzie kupić śpiworek muślinowy szary?

W wielu sklepach dziecięcych pojawiły się w ofercie śpiworki dla dzieci, ale nie wszystkie wykonane są z dobrych materiałów. W MayLiliy kupisz świetnej jakości śpiworek wykonany ze 100% bawełny, która oddycha i nie powoduje przegrzania, które bywa niebezpieczne. Spraw swojemu dziecku bezpieczny, przyjemny śpiworek.