Stanowisko C Embedded – praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym Nokia we Wrocławiu

26 sierpnia, 2021 Wyłączono przez P K E

W stolicy Dolnego Śląska znajduje się największa instytucja o charakterze badawczo-rozwojowym z sektora ICT w całym kraju. Centrum Technologiczne Nokia, bo o nim mowa, prowadzi stałą rekrutację na różne stanowiska. Jednym z nich jest C Embedded, praca jako programista. Co warto o niej wiedzieć? Sprawdź!

C Embedded praca w Centrum Nokia Wrocław

Ciągły rozwój w zakresie poszukiwania innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych i sieciowych, sprawia, że we wrocławskim Centrum Nokia prowadzona jest stała rekrutacja na wiele różnych stanowisk. C Embedded praca to jedno z najważniejszych z nich. Istnieje kilka różnych działów, w których trwa nabór na osoby posiadające takie doświadczenie. Od kandydatów oczekuje się znajomości języka programowania C oraz doświadczenia w rozwoju jądra Linux, a także biegłej znajomości interfejsów programowania w tym systemie i praktyki w tworzeniu u-bootów. Nie bez znaczenia jest także doświadczenie z architekturą ARM, RTOS i bootloaderami.

pexels olia danilevich 4974912

Czego można oczekiwać po pracy w Centrum Nokia?

Chęć wzięcia udziału w rekrutacji naturalnie wiąże się nie tylko z oczekiwaniami względem kandydatów, ale także korzyściami, które może zaoferować dana firma. C Embedded praca w Centrum Nokia to przede wszystkim możliwość tworzenia, rozwoju i testowania rozwiązań dla jednego z czołowych liderów branży telekomunikacyjnej. Do dyspozycji jest nowoczesne laboratorium, będące unikatem w skali europejskiej, ale także pakiet benefitów, bonus relokacyjny i znacznie więcej. Wszelkie niezbędne informacje znaleźć można na stronie internetowej Centrum.