Książka „Strona świata. reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia”

Książka „Strona świata. reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia”

22 października, 2020 Wyłączono przez MWsz

Dobra literatura na wieczór to podstawa na jesień oraz zimę. Przeczytaj nasz artykuł na temat książki „Strona świata. reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia„.

O czym opowiada ta książka?

Książka „Strona świata. reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia” została napisana przez Wojciecha Jagielskiego i jest zbiór jego publikacji, które ukazywały się na łamach „Tygodnika Powszechnego”. Autor określany jest przez wielu jako mistrz reportażu. Przez wiele lat tworzył reportaże dotyczące krajów Bliskiego Wschodu, Afryce, Indi i krajach Kaukazu. Przynosząc w ten sposób masę wiedzy oraz ciekawych spostrzeżeń. Książka ta skłania do refleksji na temat współczesnego obrazu kreowanego przez media na temat tych miejsc. Często też nie zdajemy sobie sprawy, że wydarzenia miliony kilometrów od nas mają ogromny wpływ na to jak żyjemy w Polsce. Warto zapoznać się z tą książką, aby zniwelować stereotypy oraz schematy myślowe wykreowane na temat również wydarzeń.

5f667f7050aa1

Gdzie kupić ebook?

Ebook „Strona świata. reporter o świecie, który gwałtownie się zmienia” znajdziesz w wielu księgarniach internetowych w bardzo atrakcyjnych cenach. To bardzo wygodna forma, która pozwala czytać w czasie podróży lub w innych miejscach. Czytnik jest dobrą inwestycją, która pozwoli nam przechowywać tysiące książek w chmurze.