Studia informatyczne – Kraków miejscem szerokiego rozwoju!

Studia informatyczne – Kraków miejscem szerokiego rozwoju!

31 lipca, 2020 Wyłączono przez MW

Szukasz idealnego kierunku do rozwoju? Po skończeniu technikum lub liceum warto obrać dalszy kierunek i zastanowić się co chcemy robić w przyszłości. Bez wątpienia Informatyka to kierunek przyszłości. Coraz więcej kobiet i mężczyzn obiera taką ścieżkę rozwoju. Studia informatyczne Kraków na WSZiB to znakomite rozwiązanie. Sprawdź dlaczego warto wybrać tą ofertę!

Studia informatyczne Kraków

Studia informatyczne w Krakowie – oferta na WSZiB

Uczelnia WSZiB posiada w ofercie możliwość zapisania się na studia informatyczne w Krakowie w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym. Nauka trwa tam 7 semestrów – czyli maksymalnie do 3,5 roku. Po tym czasie absolwent uzyskuje tytuł i pełne możliwości realizacji się w tym zawodzie. Łączna liczba godzin na tym kierunku to 5250. W skład wchodzą wykłady, ćwiczenia, laboratoria, projekty, konsultacje, oraz e-learning. To kompletna dawka wiedzy i umiejętności praktycznych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Studia informatyczne w Krakowie otwierają drogę do wymarzonej pracy. Student będzie przygotowany do analitycznej pracy twórczej oraz projektowej i administratorskiej. Na uczelni WSZiB znajduje się 11 doskonale wyposażonych laboratoria. W nich każdy student pozna budowę oraz sposób działania sprzętu komputerowego i oprogramowania. Wykładowcy pokażą praktyczne aspekty tworzenia i zarządzania sieciami komputerowymi i ich bezpieczeństwem. Po ukończeniu studiów absolwenci będą przygotowani do pracy w zakresie produkcji oprogramowania komputerowego, zaawansowanych systemów baz danych czy projektowania z wykorzystaniem metod komputerowych.